Kategórie

Informácie

Certifikovaný ESHOP

VODEODOLNÉ EKOLOGICKÉ PODLAHY 

Vodeodolné podlahy predstavujú novú kategóriu interiérových podláh, ktoré ako je už v názve spomenuté sú vodeoodolné a zároveň majú všetky výhody laminátových a vinylových podláh. Tzn. sú vodeodolné, tiché, teplé pri dotyku na boso a zároveň vybavené clickom pre jednoduchú montáž.

Podkategórie

 • Krono Xonic
  Krono Xonic je nová generácia vodeodolných podláh bez použitia zmäkčovadiel a škodlivých toxínov, čo z nej robí plne recyklovateľnú podlahu. Hlavnou dominantou tejto podlahy voči konkurentom je jej oteruvzdornosť AC6+, čo je v súčastnosti najvyššia oteruvzdornosť na trhu.
 • Neo by Classen
  Kolekcia NEO spája najlepšie vlastnosti laminátu a vinylu dohromady. NEO by Classen je vodeodolná podlaha, bez obsahu PVC, chlóru, zmäkčovadiel, talátov a formaldehydu. Základným nosičom je miesto PVC nosiča biomateriál nazvaný Composite Solid Fibre Board.
 • SONO

  Vodeodolná podlaha SONO bez obsahu PVC má všetky výhody vinylovej podlahy a zároveň neobsahuje škodlivé látky ako PVC. Jedinečná voľba pre zdravé bývanie. Mimoriadna tvrdosť AC5/33 umožňuje podlahu použiť do všetkých obytných priestorov. 

 • EGGER PRO DESIGN LARGE

  Ekologická dizajnová podlaha s PU povrchovou vrstvou. Tichá, teplá, vodeodolná. 

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 58 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 58 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop