Kategórie

Informácie

Certifikovaný ESHOP

PORTA FIT 

Porta FIT „šitá na mieru“ široká škála produktov, ktorá je prispôsobená individuálnym požiadavkám zákazníkov. Kolekciu sme pre vás pripravili v 27 farebných odtieňoch a v 3 rôznych povrchových úpravách, začínajúc na šetrnom a cenovo atraktívnom povrchu Portadecor, nasleduje efektívny s vysokou pridanou hodnotou povrch Portadur a konečne s veľmi odolnou povrchovou úpravou garantujúcou dlhoročné používanie výrobku, povrch CPL HQ. Tento laminát je z kategórie Long Life Product, využívaný pre obytné časti s vyšším štandardom tam, kde sú dvere vystavované veľmi intenzívnemu používaniu, ako napr. v hoteloch, kancelárskych komplexoch či iných verejných budov.

Podkategórie

  • PORTA FIT CPL HQ
    CPL HQ veľmi odolná povrchová úprava garantujúca dlhoročné používanie výrobku. Tento laminát je z kategórie Long Life Product, využívaný pre obytné časti s vyšším štandardom tam, kde sú dvere vystavované veľmi intenzívnemu používaniu, ako napr. v hoteloch, kancelárskych komplexoch či iných verejných budov. Obsahuje dekory - Biela, Šedá Euroinvest, Buk Porta, Mahagón, Orech Bielený, Orech, Dub Milano 1, 2, 3, 4 a 5
  • PORTA FIT Portadecor
    Portadecor je šetrný a cenovo atraktívny povrch. Obsahuje dekory - Šedá Euroinvest, Buk Bavaria, Dub, Višňa, Orech, Wenge, Dub Svetlý, Orech Verona 1, Orech Verona 2, Orech Verona 3, Biela.
  • PORTA FIT Portasynchro 3D
  • POTRA FIT Portadur
    Portadur je efektívny s vysokou pridanou hodnotou povrchu. Obsahuje dekory - Orech 2, 3, 4, 5 a 6.

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop