Sme tu pre Vás! - opatrenia kvôli KORONAVÍRUSU

Vážení zákazníci,

Z dôvodu zhoršujúcej sa situácie so šíriacim sa Koronavírusom a dodržiavania nariadení vlády slovenskej republiky sme pristúpili k nasledovným opatreniam.

1. ZATVORENIE PREDAJNE na 14 DNÍ :-(

Na základe nariadenia vlády Slovenskej republiky v súvislosti so šíriacim sa koronavírusom oznamujeme, že naša predajňa bude od 16.3.2020 na 14 dní zatvorená.

2. ONLINE PREDAJ bez OBMEDZENÍ   :-)

Budeme k dispozícii pre každého z Vás na telefóne 0915 160 211 alebo zilina@msplast.eu od 8:00 - 18:00 od pondelka do piatku. Prijatie každej objednávky v našom eshope Vám bude potvrdené telefonicky.

3. DODANIE bez OBMEDZENÍ   :-)

Prevažná časť nášho sortimentu je na slovenských skladoch (okrem dverí), na dodanie tohto sortimentu sa nevzťahuje žiadne obmedzenie. Tovar bude dodávaný špedíciou našich veľkoobchodných dodávateľov alebo našou vlastnou prepravou bez obmedzenia.

4. POZASTAVENIE PLÁNOVANIA MONTÁŽI na 14 DNÍ :-(

V snahe ochrániť pred šíriacim koronavírusom Vás ako aj našich montážnikov nebudeme počas najbližších 14 dní prijímať nové zákazky na montáž.

Prosíme aj Vás aby ste dodržiavali prikázané a odporúčané nariadenia a zároveň si udržali úsmev na tvári, lebo len tak sa vrátime čo najrýchlejšie do starých koľají :-).


Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop