Potrebujete poradiť pri objednávke?
Volajte na +421 915 160 211 alebo píšte na zilina@msplast.eu.
Externe skladom. Dodanie 5 - 10 dní!
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.
| Typ podlahy | Celovinylové dielce, click systém |
| Výrobca | WINflex |
| Záťažová trieda | 23/31 |
| Hrúbka podlahy | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,3 mm |
| Rozmery lamely | 1221 x 180 x 4 mm |
| Drážka | 4V drážka |
| Podlahové kúrenie | mimoriadne vhodná |
| Balenie | 2,637 m2 |
| Váha balíka | 18 kg |
| Spôsob montáže | click systém |
Vinylové dielce s click systémom o hrúbke 4 mm umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž. Odolnosť voči oderu 31 a vodeoodolnosť zaručujú dlhú životnosť podlahy.