Zväčšiť
![]() |
Potrebujete poradiť pri objednávke?
|
Externe skladom. Dodanie 7 - 10 dní!
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.
| Typ podlahy | Kompozitná podlaha click systém |
| Výrobca | Tarkett |
| Záťažová trieda | 23/31 |
| Hrúbka podlahy | 5 mm (4mm podlaha + 1mm podložka) |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,3 mm |
| Vodeodolnosť | 100% vodeodolná |
| Rozmery lamely | 178 x 1213 x 5mm |
| Drážka | micro 4V |
| Podlahové kúrenie | mimoriadne vhodná |
| Paleta | 103,62 m2 |
| Balenie | 1,727 m2 |
| Váha balíka | 14,8 kg |
| Váha palety | 882 kg |
| Tepelný odpor | 0,05 m2*K/W |
| Spôsob montáže | click systém |
| Typ spoja | i4f© |
| Dizajn podlahy | drevodekor |
| Soklová lišta Tarkett | Originálna lišta Tarkett 35949013 2020x80x10 mm |
| Index vylučovania emisií do interiéru | A+ |
| Špeciálny doplnok | Integrovaná akustická podložka |
| Obsah formaldehydu | bez obsahu formaldehydu |
| Záruka | 15 rokov v bytových priestoroch. |
![]() |
Vďaka integrovanej akustickej podložke je podlaha mimoriadne tichá. Redukcia zvuku o 18dB. Pri inštalácii už nepotrebujete žiadnu podložku okrem parozábrannej fólie. |
|
![]() |
Podlaha má výbornú rozmerovú stabilitu. Žiadne zvlnenie ani napúčanie v priebehu času. |
|
![]() |
Nosnú dosku tvorí RIGID kompozit vylepšený technológiou RCC vďaka čomu je podlaha stabilnejšia a pevnejšia ako to býva pri SPC kompozitoch (kameň - plast). |