Podlaha Swiss Krono Aroma je podlaha so zvýšenou odolnosťou proti oderu a je vhodná aj na miesta pre verejné priestory.
V prípade otázok ohľadom dostupnosti, alebo originálneho príslušenstva nás kontaktujte na infolinke 0915 160 211
Externe skladom. Dodanie do 5 dní!
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Výrobca | Kronopol |
| Záťažová trieda | 33/AC5 |
| Hrúbka podlahy | 10 mm |
| Rozmery lamely | 1380 x 193 x 10 mm |
| Drážka | 4V drážka |
| Podlahové kúrenie | vhodná |
| Paleta | 89,5 m2 |
| Balenie | 1,598 m2 |
| Váha balíka | 16 kg |
| Váha palety | 896 kg |
| Spôsob montáže | click systém |
| Soklová Lišta Kronopol | P85 D3882 |
| Záruka | 30 rokov |
Laminátová podlaha vhodná na podlahové kúrenie a obytné priestory s vyšším stupňom zaťaženia.