Objednané množstvo bude zaokrúhlené na celé balíky !
Potrebujete poradiť pri objednávke?
Volajte na +421 915 160 211 alebo píšte na zilina@msplast.eu.
Externe skladom. Dodanie 7 - 14 dní!
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.
| Typ podlahy | Korková podlaha |
| Výrobca | Wicanders |
| Záťažová trieda | 23/33 |
| Hrúbka podlahy | 10,5 mm |
| Rozmery lamely | 905 x 295 x 10,5mm |
| Drážka | bez drážky |
| Podlahové kúrenie | vhodná |
| Balenie | 2,136 m2 |
| Spôsob montáže | click systém |
| Typ spoja | Floating 2G |
| Dizajn podlahy | Korkový dekor |
| Index vylučovania emisií do interiéru | A+ |
| Špeciálny doplnok | Integrovaná korková podložka 1,5mm |
| Záruka | 10 rokov v bytových priestoroch. |
TOP výhody korkovej podlahy cork Essence:
|
|
/