Kolekcia EGGER ponúka stromčekové uloženie lamiel bez nutnosti použitia pravých a ľavých lamiel vďaka použitiu univerzálneho clicku UNIZIP.
![]() |
Potrebujete poradiť pri objednávke?
|
Dodanie do 2 dní !
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Výrobca | Egger |
| Záťažová trieda | 32/AC4 |
| Hrúbka podlahy | 8 mm |
| Rozmery lamely | 168 x 840 x 8mm |
| Drážka | 4V drážka |
| Podlahové kúrenie | vhodná |
| Paleta | 96,82m2 / 49 balení |
| Balenie | 1,976m2 / 14 lamiel |
| Váha balíka | 15 kg |
| Váha palety | 750 kg |
| Tepelný odpor | 0,06 m2*K/W |
| Spôsob montáže | click systém |
| Typ spoja | CLIC it |
| Dizajn podlahy | stromčekové parkety |
| Soklová lišta Egger | Egger L734 |
| Index vylučovania emisií do interiéru | A+ |
| Záruka | 20 rokov v bytových a 5 rokov v komerčných priestoroch |
Nemecká laminátová podlaha EGGER ponúka v kolekcii HERRINGBONE stromčekové uloženie lamiel, ktoré narozdiel od konkurencie nepotrebuje ľavé a pravé lamely ale vďaka inovovanému systému UNIZIP prebieha montáž len s jedným typom lamely. Toto výrazne zrýchľuje montáž a redukuje odpad podlahy pri montáži.
Povrch: NATURAL PORE (N)- je charakteristický synchronizovanými pórmi, čo vytvára dojem prírodného dreva.