Nemecká podlaha KRONO ORIGINAL kolekcia HERRINGBONE zaručuje vodeodolnosť až do 48 hodín!



V prípade otázok ohľadom dostupnosti nás kontaktujte na infolinke 0915 160 211.

Dodanie k zákazníkovi do 48 hodín!
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Výrobca | Kronooriginal |
| Záťažová trieda | 32/AC5 |
| Hrúbka podlahy | 8 mm |
| Rozmery lamely | 630 x 126 x 8 mm |
| Drážka | 4V drážka |
| Podlahové kúrenie | vhodná |
| Paleta | 83,78 m2 |
| Balenie | 0,873 m2 |
| Váha balíka | 8 kg |
| Váha palety | 600 kg |
| Spôsob montáže | click systém |
| Typ spoja | 1clic 2go pure |
| Dizajn podlahy | drevodekor |
| Index vylučovania emisií do interiéru | A+ |
| Špeciálny doplnok | Aquastop - zvýšená odolnosť voči vode |
| Záruka | 20 rokov |
Laminátová podlaha vhodná pre podlahové kúrenie.