


V prípade otázok ohľadom dostupnosti, alebo originálneho príslušenstva nás kontaktujte na infolinke 0915 160 211.
Externe skladom. Dodanie 5 - 10 dní!
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.
| Typ podlahy | Kompozitná podlaha SPC s HD minerálnym jadrom s clicom |
| Výrobca | Afirmax |
| Záťažová trieda | 32/AC4 |
| Hrúbka podlahy | 4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,3 mm |
| Rozmery lamely | 1220 x 180 x 4 mm |
| Drážka | bez drážky |
| Podlahové kúrenie | vhodná |
| Paleta | 105,408 m² |
| Balenie | 2,196 m2 |
| Váha balíka | 17,5 kg |
| Váha palety | 840 kg |
| Tepelný odpor | 0,033 m²*K/W |
| Spôsob montáže | plávajúca pokládka na podložku alebo celoplošné lepenie na podklad |
| Typ spoja | 2G Välinge - bezlepidlový zámkový clic systém |
| Dizajn podlahy | drevodekor |
| Soklová lišta Egger | L259 |
| Index vylučovania emisií do interiéru | A+ |
| Obsah formaldehydu | bez obsahu formaldehydu |
| Obsah PVC a toxínov | Bez obsahu PVC |
| Záruka | 12 rokov v bytových priestoroch |
Podlahy s vysokou odolnosťou voči vode a dlhodobou životnosťou vďaka jadru, ktoré tvoria minerálne zložky, to ich radí medzi SPC podlahy. Aj hrúbkou 4mm nájdu svoje miesto v náročných priestoroch a presvetlených miestnostiach s priamym slnečných žiarením, pretože minerálne jadro zaručuje tvarovú stálosť, rezistenciu a trvácnosť. Ak patríte medzi ľudí, ktorým naozaj záleží na životnom prostredí táto podlaha je ideálna voľba, pri výrobe nie sú použité ftaláty, zmäkčovadlá a materiály sú 100 % recyklovateľné.