|
|
Potrebujete poradiť pri objednávke?
|
|---|
Externe skladom. Dodanie 7 - 10 dní!
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.
| Typ podlahy | Celovinylové dielce, click systém |
| Výrobca | Tarkett |
| Záťažová trieda | 23/33 |
| Hrúbka podlahy | 5 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Vodeodolnosť | 100% vodeodolná |
| Rozmery lamely | 1211 x 190,5 x 5 mm |
| Drážka | micro 4V |
| Podlahové kúrenie | mimoriadne vhodná |
| Paleta | 90,16 m2 |
| Balenie | 1,61 m2 |
| Váha balíka | 14,5 kg |
| Váha palety | 800 kg |
| Tepelný odpor | 0,05 m2*K/W |
| Spôsob montáže | click systém |
| Dizajn podlahy | drevodekor |
| Soklová lišta Tarkett | Originál lišta Tarkett 26646128 1950x60x10 mm |
| Index vylučovania emisií do interiéru | A+ |
| Obsah formaldehydu | bez obsahu formaldehydu |
| Záruka | 20 rokov pre bytové priestory a 10 rokov pre komerčné |
![]() |
Nášľapná vrstva PUR Extreme® 0,55 mm poskytuje dostatočnú odolnosť voči oderu nie len v obytných priestoroch ale umožňuje použiť podlahu aj pre komerčné priestory so stupňom zaťaženia 23/33. |
![]() |
|---|---|---|
![]() |
Jednoduchá a rýchla inštalácia vďaka prepracovanému Click systému. Už žiadne lepenie ! | |
![]() |
Zdravá podlaha bez obsahu ftalátov s certifikátom A+. V teste VOC dosahuje podlaha Tarkett daleko lepšiu hodnotu ako je norma.
|
Technický list Tarkett Starfloor click SOLID 55
Na stiahnutie (378.38k)