Podlaha Classen VILLA 4V WR zaručuje vodeodolnosť kliku pri stojacej vode na podlahe do 24 hodín!
V prípade otázok ohľadom dostupnosti, alebo originálneho príslušenstva nás kontaktujte na infolinke 0915 160 211
Externe skladom. Dodanie 2 dni!
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Výrobca | Classen |
| Záťažová trieda | 32/AC4 |
| Hrúbka podlahy | 8 mm |
| Vodeodolnosť | vodeodolnosť do 24 hodín |
| Rozmery lamely | 1285 x 280 x 8 mm |
| Drážka | 4V drážka |
| Podlahové kúrenie | vhodná |
| Paleta | 103.584 m2 / 48 balíkov |
| Balenie | 2,158 m2 |
| Váha balíka | 15 kg |
| Váha palety | 750 kg |
| Spôsob montáže | click systém |
| Typ spoja | Megaloc Aqua Protect |
| Dizajn podlahy | drevodekor |
| Index vylučovania emisií do interiéru | A+ |
| Špeciálny doplnok | AQUA Protect - zvýšená odolnosť voči vode |
| Záruka | 15 rokov |
Laminátová podlaha Classen radu VILLA 4V WR 8mm. AC4, vhodná pre bytové priestory s vyšším stupňom zaťaženia. Podlaha vďaka novému inovatívnemu kliku Megalock AQUA Protect je odolná proti vlhkosti na stojacu vodu v kliku do 24 hodín.
Výrobcom doporučená soklová lišta MDF o rozmeroch 19 x 58 x 2400mm:
Odporúčaná soklová lišta PVC:
Odporúčaná prechodová lišta: