Podlaha Swiss Krono Symfonia AQUA ZERO je podlaha so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti. Zaručuje vodeodolnosť kliku pri vyliatej vode na podlahe do 72 hodín!
V prípade otázok ohľadom dostupnosti, alebo originálneho príslušenstva nás kontaktujte na infolinke 0915 160 211
Externe skladom. Dodanie 3 - 5dní!
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Výrobca | Kronopol |
| Záťažová trieda | 33/AC5 |
| Hrúbka podlahy | 12 mm |
| Vodeodolnosť | vodeodolnosť do 72 hodín |
| Rozmery lamely | 1380 x 191 x 12 mm |
| Drážka | 4V drážka |
| Podlahové kúrenie | vhodná |
| Balenie | 1,318 m2 |
| Váha balíka | 15 kg |
| Tepelný odpor | 0,099 (m2 K)/W |
| Spôsob montáže | click systém |
| Typ spoja | Aqua Pearl |
| Dizajn podlahy | drevodekor |
| Soklová Lišta Kronopol | P85 D4526 Dub Largo |
| Záruka | 30 rokov |
Laminátová podlaha vhodná pre všetky obytné priestory s vysokým stupňom zaťaženia. Vďaka zámku AQUA PEARL a zelenej nosnej doske HDF podlaha poskytuje vodeodolnosť kliku do 72 hodín. Trieda oderu 33/AC5 a hrúbka 12 mm predurčuje podlahu na použitie aj v komerčných priestoroch. Podlaha kvôli vysokej hrúbke nie je vhodná pre podlahové kúrenie.
Výrobca podlahy ponúka k podlahe originálne príslušenstvo ako soklovú lištu s označením P85 s rozmermi 1380 x 191 x 12 mm v identickej farbe podlahy .