Podlaha Swiss Krono Symfonia AQUA ZERO je podlaha so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti. Zaručuje vodeodolnosť kliku pri vyliatej vode na podlahe do 72 hodín!
V prípade otázok ohľadom dostupnosti, alebo originálneho príslušenstva nás kontaktujte na infolinke 0915 160 211
Externe skladom. Dodanie 3 - 5dní!
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Výrobca | Kronopol |
| Záťažová trieda | 33/AC5 |
| Hrúbka podlahy | 12 mm |
| Rozmery lamely | 1380 x 191 x 12mm |
| Drážka | 4V drážka |
| Podlahové kúrenie | vhodná |
| Balenie | 1,318 m2 |
| Váha balíka | 15 kg |
| Tepelný odpor | 0,099 (m2 K)/W |
| Spôsob montáže | click systém |
| Typ spoja | Aqua Pearl |
| Dizajn podlahy | drevodekor |
| Záruka | 30 rokov |
Laminátová podlaha vhodná na podlahové kúrenie a obytné priestory s vyšším stupňom zaťaženia.
Povrchová úprava

3D štruktúra
Odporúčaná soklová lišta MDF P85 D 40074
2500 x 85 x 16 mm

Lišta na obrázku je iba ilustratívna, objednaná lišta bude v identickom farebnom prevedení ako podlaha.