Podlaha Swiss Krono INFINITY AQUA ZERO je podlaha so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti. Zaručuje vodeodolnosť kliku pri vyliatej vode na podlahe do 72 hodín!


V prípade otázok ohľadom dostupnosti, alebo originálneho príslušenstva nás kontaktujte na infolinke 0915 160 211
Externe skladom. Dodanie 3 - 5dní!
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Výrobca | Kronopol |
| Záťažová trieda | 33/AC5 |
| Hrúbka podlahy | 10 mm |
| Rozmery lamely | 2025 x 242 x 10 mm |
| Drážka | 4V drážka |
| Podlahové kúrenie | vhodná |
| Balenie | 1,96 m2 |
| Váha balíka | 15 kg |
| Tepelný odpor | 0,099 (m2 K)/W |
| Spôsob montáže | click systém |
| Typ spoja | Aqua Pearl |
| Záruka | 30 rokov |
Laminátová podlaha vhodná na podlahové kúrenie a obytné priestory s vyšším stupňom zaťaženia.
Povrchová úprava

SO
Odporúčaná soklová lišta MDF P85 D 4593
2500 x 85 x 16 mm

Lišta na obrázku je iba ilustratívna, objednaná lišta bude v identickom farebnom prevedení ako podlaha.